Daily Calendar

THE CRC CALENDAR

INTERESTED IN RENTING WEEKDAY SPACE FROM 4:00-9:00 PM OR WEEKEND SPACE, SEE THE CALENDAR BELOW FOR AVAILABILITY.

  Renters will need to fill out a contract and provide proof of insurance.

Court assignments are subject to change.

Our annual DII / DIII College Coaches Showcase Tournament is proud to be sponsored by Visit Winston-Salem.

Subscribe to The Winston-Salem Stealers Girls Basketball Program YouTube Channel HERE.

August 2018

 Wednesday, August 1, 2018:

Court 1: 9:00-11:00 Coach R Group Skills ; TCVA Setting Academy 6:30-8:30
Court 2: TCVA Setting Academy 6:30-8:30
Court 3: 6:00 3 on 3 Introductory Meeting

Thursday August 2, 2018:
Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Practice
Court 2:
Court 3: 5:00-7:00 Coach R Group Skills / 5:00-8:00 Julia Brown

Friday, August 3, 2018:
Court 1: TCVA 6:00-8:30
Court 2:
Court 3: Rita Dulin 6:30-8:30

Saturday, August 4, 2018:
Court 1: Kendra Williams 2:00-4:00
Court 2:
Court 3:

Sunday, August 5, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball

Monday, August 6, 2018:
Court 1: 9:00-11:00 Coach R Group Skills
Court 2: 6:15-7:30 “Wright” Practice
Court 3: 5:30-6:15 3 on 3 League

Tuesday, August 7, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3: 5:00-7:00 Coach R Group Skills /  / 5:00-8:00 Julia Brown

Wednesday, August 8, 2018:
Court 1: 9:00-11:00 Coach R Group Skills ; TCVA Setting Academy 6:30-8:30
Court 2: TCVA Setting Academy 6:30-8:30
Court 3: 5:30-6:30 3 on 3 League

Thursday August 9, 2018:
Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Practice
Court 2:
Court 3: 5:00-7:00 Coach R Group Skills  / 5:00-8:00 Julia Brown

Friday, August 10, 2018:
Court 1: TCVA 6:00-8:30
Court 2:
Court 3:

Saturday, August 11, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 2: 8:00-10:00 Winston-Salem Stealers Invitational 11:00-2:00 City of Winston-Salem Police Department vs. The Triad Trackers ; 3:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 3: 8:00-10:00 Winston-Salem Stealers Invitational; 11:00-1:00 Guard Camp; 2:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational

Sunday, August 12, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball

Monday, August 13, 2018:
Court 1: 9:00-11:00 Coach R Group Skills / 4:30-7:00 Cox Skills
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice
Court 3: 5:30-6:30 3 on 3 League / 6:45-7:45 Coach R Skills

Tuesday, August 14, 2018:
Court 1: 6:00-7:00 Cox Skills
Court 2: 5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice
Court 3: 5:00-7:00 Coach R Group Skills  / 5:00-8:00 Julia Brown

Wednesday, August 15, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice
Court 2: Coach R Footwork / Shooting Form Camp 4:00-6:00
Court 3: Coach R Footwork / Shooting Form Camp 4:00-6:00 / 6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:45-7:45 Coach R Skills

Thursday August 16, 2018:
Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice
Court 3:  5:00-8:00 Julia Brown

Friday, August 17, 2018:
Court 1: TCVA 6:00-8:30
Court 2:
Court 3:

Saturday, August 18, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 ProSkills Basketball
Court 2: 8:00-6:00 ProSkills Basketball
Court 3: 8:00-6:00 ProSkills Basketball

Sunday, August 19, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 ProSkills Basketball
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 ProSkills Basketball
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 ProSkills Basketball

Monday, August 20, 2018:
Court 1: 6:15-7:30 Coach Moser Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 4:00-5:00 Coach R Skills / 5:30-6:15 3 on 3 League / 6:15-7:30 “Wright” Practice

Tuesday, August 21, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice / 7:30-8:45 Eggers Travel Team Practice
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Rizoti Travel Team Practice / 7:30-8:45 Grant Travel Team Practice
Court 3: 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice

Wednesday, August 22, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / TCVA Setting Academy 6:30-8:00
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice / 6:15-7:30 “Wright” Practice
Court 3: 4:00-5:00 Coach R Skills; 5:30-6:15 3 on 3 League

Thursday August 23, 2018:
Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Rizoti Travel Team Practice / 7:30-8:45 Grant Travel Team Practice /  7:30-8:45 Eggers Travel Team Practice
Court 3: 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice/  7:30-8:45 Charles Jazz Practice

Friday, August 24, 2018:
Court 1: TCVA 6:00-8:30
Court 2:
Court 3:

Saturday, August 25, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 2: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 3: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational

Sunday, August 26, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church; 2:00-6:00 Leal Graciano Basketball

Monday, August 27, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 Coach Moser Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 5:30-6:15 3 on 3 League / 6:15-7:30 “Wright” Practice

Tuesday, August 28, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice /  7:30-8:45 Eggers Travel Team Practice
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Travel Team Practice / 7:30-8:45 Grant Travel Team Practice
Court 3: 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice

Wednesday, August 29, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / TCVA Setting Academy 6:30-8:00
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 5:30-6:15 3 on 3 League

Thursday August 30, 2018:
Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Rizoti Travel Team Practice / 7:30-8:45 Grant Travel Team Practice /  7:30-8:45 Eggers Travel Team Practice
Court 3: 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice

Friday, August 31, 2018:
Court 1: 6:00-8:30 TCVA
Court 2:
Court 3:
September 2018
Saturday, September 1, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 2: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 3: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational

Sunday, September 2, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, September 3, 2018:
Court 1: 6:15-7:30 “Wright” Practice  / 7:30-8:45 Davis Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3:

Tuesday, September 4, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Role Travel Team Practice / 6:15-7:30 Role Practice / 6:15-7:30 Cox Travel Team Practice / 7:30-8:45 Grant Practice
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Rizoti Travel Team Practice / 7:30-8:45 Eggers Practice
Court 3:  6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice

Wednesday, September 5, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice / 7:30-8:45 Davis Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice /  6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice

Thursday September 6, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Role Travel Team Practice / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2: 5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice / 6:15-7:30 Rizoti Travel Team Practice / 7:30-8:45 Eggers Practice / 7:30-8:45 Grant Practice
Court 3: 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 6:15-7:30 Cox Travel Team Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice

Friday, September 7, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Stealers / Jazz Practices
Court 2: 6:00-8:30 TCVA
Court 3:

Saturday, September 8, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 2: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 3: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational

Sunday, September 9, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, September 10, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice / 7:30-8:45 Davis Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3:

Tuesday, September 11, 2018:
Court 1:  5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice / 6:15-7:30 Cox Travel Team Practice / 7:30-8:45 Grant Practice
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Rizoti Travel Team Practice / 7:30-8:45 Eggers Practice
Court 3: 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice

Wednesday, September 12, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice / 7:30-8:45 Davis Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:30-8:00 TCVA

Thursday September 13, 2018:
Court 1:  5:00-6:15 Role Travel Team Practice / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2: 5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Rizoti Travel Team Practice / 6:15-7:30 Singletary Jazz Practice / 7:30-8:45 Eggers Practice / 7:30-8:45 Grant Practice
Court 3: 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 6:15-7:30 Cox Travel Team Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice

Friday, September 14, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Stealers / Jazz Practices
Court 2:
Court 3:

Saturday, September 15, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 DII / DIII Showcase
Court 2: 8:00-6:00 DII / DIII Showcase
Court 3: 8:00-6:00 DII / DIII Showcase

Sunday, September 16, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, September 17, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3:

Tuesday, September 18, 2018:
Court 1:
Court 2: 5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice
Court 3: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice

Wednesday, September 19, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 6:15-7:30 Singletary Jazz Practice

Thursday September 20, 2018:
Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice
Court 3: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice

Friday, September 21, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Stealers / Jazz Practices
Court 2:
Court 3:

Saturday, September 22, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Stealers Individual Showcase
Court 2: 8:00-6:00 Stealers Individual Showcase
Court 3: 8:00-6:00 Stealers Individual Showcase

Sunday, September 23, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, September 24, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3:

Tuesday, September 25, 2018:
Court 1:  5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice
Court 3:

Wednesday, September 26, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3:  5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice

Thursday September 27, 2018:
Court 1: 7:00-8:30 Trackers Pratice
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice / 7:30-8:45 Charles Jazz Practice
Court 3: 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice

Friday, September 28, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Stealers / Jazz Practices
Court 2:
Court 3:

Saturday, September 29, 2018:
Court 1: Triad Trackers 11:00-5:00
Court 2: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 3: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational

Sunday, September 30, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
October 2018

Monday, October 1, 2018:

Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3:

Tuesday, October 2, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice
Court 2: 5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice
Court 3:

Wednesday, October 3, 2018:
Court 1: 6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 5:00-6:15 Role Practice

Thursday, October 4, 2018:
Court 1: 5:30-6:30 Coach R Group Skills; 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice
Court 3: 6:15-7:30 Singletary Jazz Practice

Friday, October 5, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Stealers / Jazz Practices
Court 2:
Court 3:

Saturday, October 6, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament

Sunday, October 7, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church/ 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, October 8, 2018:
Court 1: 6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3:

Tuesday, October 9, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice
Court 2: 5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice
Court 3:

Wednesday, October 10, 2018:
Court 1: 6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 5:00-6:15 Role Practice

Thursday, October 11, 2018:
Court 1:  5:30-6:30 Coach R Group Skills; 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice
Court 3:  6:15-7:30 Singletary Jazz Practice

Friday, October 12, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Stealers / Jazz Practices
Court 2:
Court 3:

Saturday, October 13, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Jonathan Hemingway Camp
Court 2: 8:00-6:00 Jonathan Hemingway Camp
Court 3: 8:00-6:00 Jonathan Hemingway Camp

Sunday, October 14, 2018:
Court 1: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 6:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, October 15, 2018:
Court 1:  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3:

Tuesday, October 16, 2018:
Court 1: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice
Court 3:

Wednesday, October 17, 2018:
Court 1: 6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 5:00 Role Practice

Thursday, October 18, 2018:
Court 1:  5:30-6:30 Coach R Group Skills; 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:  5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice
Court 3:  6:15-7:30 Singletary Jazz Practice

Friday, October 19, 2018:

Court 1:
Court 2:
Court 3:

 Saturday, October 20, 2018:

Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament

Sunday, October 21, 2018:

Court 1: 8:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 8:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 8:00-1:00 Elevation Church / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, October 22, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 Twin City Volleyball
Court 2: 6:15-7:30 Jazz Rice Practice
Court 3: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice /  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice

Tuesday, October 23, 2018:
Court 1:
Court 2: 5:00-6:15 Rizoti Practice  / 6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 3: 5:00-6:15 Coach Role Jazz Practice / 6:15-7:30 Coach Singletary Jazz Practice

Wednesday, October 24, 2018:

Court 1: 6:00-9:00 Twin City Volleyball
Court 2: 5:00-6:15 Coach Mulqueeny and Coach Rhew Practice /  6:15-7:30 “Wright” Practice / 6:15-7:30 “Moser” Practice
Court 3: 5:00-6:15 Role Practice / 6:15-7:30 Jazz Rice Practice

Thursday, October 25, 2018:
Court 1:  5:30-6:30 Coach R Group Skills; 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2: 5:00-6:15 Rizoti Practice / 6:15-7:30 Charles Stealers Practice
Court 3: 6:15-7:30 Jazz Singletary Practice

Friday, October 26, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Saturday, October 27, 2018:
Court 1: 11:00-5:00 Triad Trackers vs. Myrtle Beach Chairman
Court 2: 8:00-6:00 W-S Stealers Tournament
Court 3: 8:00-6:00 W-S Stealers Tournament

Sunday, October 28, 2018:
Court 1: 8:00-1:00 Elevation Church / 2:00-3:30 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 2: 8:00-1:00 Elevation Church / 2:00-3:30 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: 8:00-1:00 Elevation Church / 2:00-3:30 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, October 29, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Tuesday, October 30, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Wednesday, October 31, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
November 2018

Thursday, November 1, 2018:

Court 1: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild / 6:00-7:00 Coach R Group Skills / 7:00-8:30 Triad Trackers
Court 2: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild
Court 3: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild

Friday, November 2, 2018:
Court 1: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild
Court 2: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild
Court 3: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild

Saturday, November 3, 2018:
Court 1: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild
Court 2: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild
Court 3: 9:00-5:00 Forsyth Piercers and Quilters Guild

Sunday, November 4, 2018:

Court 1: Elevation Church 8:00-1:00 / / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Court 2: Elevation Church 8:00-1:00 / / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics
Court 3: Elevation Church 8:00-1:00 / / 2:00-6:00 Volleyball Pre-Tryout Clinics

Monday, November 5, 2018:
Court 1:  6:00-9:00 Twin City Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 Twin City Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 Twin City Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, November 6, 2018:
Court 1: 6:00-8:00 Twin City Volleyball
Court 2: 6:00-8:00 Twin City Volleyball
Court 3: 6:00-8:00 Twin City Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, November 7, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, November 8, 2018:
Court 1: 6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, November 9, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, November 10, 2018:
Court 1: 8:00-11:00 Team BOND / 11:00-5:00 Triad Trackers / 5:30-7:00 Team BOND
Court 2: 8:00-6:00 Team BOND
Court 3: 8:00-7:00 Team BOND
__________________________________________________________________________________________________________Sunday, November 11, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, November 12, 2018:
Court 1:
Court 2:

Court 3:

__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, November 13, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, November 14, 2018:
Court 1:
Court 2:

Court 3:

__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, November 15, 2018:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, November 16, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, November 17, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3:8:00-6:00 Team Bond Tournament
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, November 18, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, November 19, 2018:
Court 1:
Court 2:

Court 3:

__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, November 20, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, November 21, 2018:
Court 1:
Court 2:

Court 3:

__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, November 22, 2018:
Court 1: CLOSED THANKSGIVING
Court 2: CLOSED THANKSGIVING
Court 3: CLOSED THANKSGIVING
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, November 23, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, November 24, 2018:
Court 1: 11:00-5:00 Triad Trackers vs. Fayetteville Flyers
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, November 25, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, November 26, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball

Court 3:6:00-9:00 TC Volleyball

__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, November 27, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, November 28, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball

Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, November 29, 2018:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, November 30, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________ 

Future Events:

December 2018
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, December 1 , 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3: 8:00-6:00 Nito Judo Cup
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, December 2, 2018:
Court 1: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, December 3, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, December 4, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball

Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, December 5, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, December 6, 2018:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________Friday, December 7, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, December 8, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, December 9, 2018:
Court 1: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________Monday, December 10, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, December 11, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball

Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, December 12, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, December 13, 2018:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, December 14, 2018:
Court 1: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, December 15, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, December 16, 2018:
Court 1: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court3: 2:00-6:00  Twins Soccer Futsal     __________________________________________________________________________________________________
Monday, December 17, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, December 18, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball

Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, December 19, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, December 20, 2018:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, December 21, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, December 22, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, December 23, 2018:
Court 1:
Court 2:

Court 3:

__________________________________________________________________________________________________________
Monday, December 24, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, December 25, 2018:
Court 1:
Court 2:

Court 3:

__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, December 26, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, December 27, 2018:
Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, December 28, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, December 29, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 High Point Stars
Court 2: 8:00-6:00 High Point Stars
Court 3: 8:00-6:00 High Point Stars
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, December 30, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, December 31, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
January 2019
Tuesday, January 1, 2019:
Court 1:
Court 2:

Court 3:

__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, January 2, 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, January 3, 2019:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, January 4, 2019:
Court 1: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, January 5, 2019:
Court 1: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
————————————————————————————————————————————————————————–
Sunday, January 6, 2019:
Court 1: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, January 7, 2019:
Court 1:
Court 2: 6:00-7:30 W-S Stealers Tryouts
Court 3: 6:00-7:30 W-S Stealers Tryouts
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, January 8, 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, January 9, 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, January 10, 2019:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, January 11, 2019:
Court 1: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, January 12, 2019:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, January 13, 2019:
Court 1: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, January 14, 2019:
Court 1: 6:30-9:00 Racheal Salmons
Court 2: 6:30-9:00 Racheal Salmons
Court 3: 5:30-9:00 W-S Stealers Practices
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, January 15 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, January 16, 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, January 17, 2019:
Court 1: 6:00-7:00 Coach R Group Skills  /  7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, January 18, 2019:
Court 1: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, January 19, 2019:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, January 20, 2019:
Court 1: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 2:00-6:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, January 21, 2019:
Court 1: 6:30-9:00 Racheal Salmons
Court 2: 6:30-9:00 Racheal Salmons
Court 3: 5:30-9:00 W-S Stealers Practices
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, January 22, 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, January 23, 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, January 24, 2019:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Friday, January 25, 2019:
Court 1: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 2: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
Court 3: 5:00-9:00 Twins Soccer Futsal
__________________________________________________________________________________________________________
Saturday, January 26, 2019:
Court 1: 8:00-11:00 Team BOND / 11:00-5:00 Triad Trackers vs. Charlotte Hornets / 5:30-7:00 Team BOND
Court 2: 8:00-7:00 Team BOND
Court 3: 8:00-7:00 Team BOND
__________________________________________________________________________________________________________
Sunday, January 27, 2019:
Court 1: :
Court 2:
Court 3:
__________________________________________________________________________________________________________
Monday, January 28, 2019:
Court 1: 6:30-9:00 Racheal Salmons
Court 2: 6:30-9:00 Racheal Salmons
Court 3: 5:30-9:00 W-S Stealers Practices
__________________________________________________________________________________________________________
Tuesday, January 29, 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Wednesday, January 30, 2019:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
Thursday, January 31, 2019:
Court 1:  6:00-7:00 Coach R Group Skills  / 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball
__________________________________________________________________________________________________________
February 2019

Friday, February 1:

  • Court 1:
  • Court 2:
  • Court 3:

Saturday, February 2:

  • Court 1: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
  • Court 2: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
  • Court 3: 8:00-6:00 Volleyball Tournament

Sunday, February 3:

  • Court 1:
  • Court 2:
  • Court 3:

Monday, February 4:

  • Court 1: 6:30-9:00 Racheal Salmons
  • Court 2: 6:30-9:00 Racheal Salmons
  • Court 3: 5:30-9:00 W-S Stealers Practices

Tuesday, February 5:

  • Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Wednesday, February 6:

  • Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Thursday, February 7:

  • Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Friday, February 8:

  • Court 1:
  • Court 2:
  • Court 3:

Saturday, February 9:

  • Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
  • Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
  • Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament

Sunday, February 10:

  • Court 1:
  • Court 2:
  • Court 3:

Monday, February 11:

  • Court 1: 6:30-9:00 Racheal Salmons
  • Court 2: 6:30-9:00 Racheal Salmons
  • Court 3:

Tuesday, February 12:

  • Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Wednesday, February 13:

  • Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Thursday, February 14:

  • Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Friday, February 15:

  • Court 1:
  • Court 2:
  • Court 3:

Saturday, February 16:

  • Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
  • Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
  • Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament

Sunday, February 17:

  • Court 1:
  • Court 2:
  • Court 3:

Monday, February 18:

  • Court 1: 6:30-9:00 Racheal Salmons
  • Court 2: 6:30-9:00 Racheal Salmons
  • Court 3:

Tuesday, February 19:

  • Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Wednesday, February 20:

  • Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Thursday, February 21:

  • Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
  • Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Friday, February 22:

  • Court 1:
  • Court 2:
  • Court 3:

Saturday, February 23:

  • Court 1: 8:00-11:00 Team BOND / 11:00-5:00 Triad Trackers vs. Spartanburg Pistons / 5:30-7:00 Team BOND
  • Court 2: 8:00-7:00 Team BOND
  • Court 3: 8:00-7:00 Team BOND

Sunday, February 24:

  • Court 1:
  • Court 2:
  • Court 3:

Monday, February 25:

  • Court 1: 6:30-9:00 Racheal Salmons
  • Court 2: 6:30-9:00 Racheal Salmons
  • Court 3: 5:30-9:00 WS Stealers Practices

Tuesday, February 26:

  • Court 1: 5:30-9:00 WS Stealers Practices
  • Court 2: 5:30-9:00 WS Stealers Practices
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Wednesday, February 27:

  • Court 1: 5:30-9:00 WS Stealers Practices
  • Court 2: 5:30-9:00 WS Stealers Practices
  • Court 3: 6:00-9:00 TC Volleyball

Thursday, February 28:

  • Court 1: 7:00-8:30 Triad Trackers Wheelchair Basketball
  • Court 2: 5:30-9:00 WS Stealers Practices
  • Court 3: 5:30-9:00 WS Stealers Practices

March 2019
Saturday, March 2:
Court 1: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
Sunday, March 3:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Monday, March 4:
Court 1: 6:30-9:00 Racheal Salmons
Court 2: 6:30-9:00 Racheal Salmons
Court 3: 5:30-9:00 WS Stealers Practices
Tuesday, March 5:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2:
Court 3:
Wednesday, March 6:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2:
Court 3:
Thursday, March 7:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Friday, March 8:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Saturday, March 9:
Court 1: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Volleyball Tournament
Sunday, March 10:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Monday, March 11:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Tuesday, March 12:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2:
Court 3:
Wednesday, March 13:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2:
Court 3:
Thursday, March 14:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Friday, March 15:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Saturday, March 16:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Sunday, March 17:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Saturday, March 23:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Sunday, March 24:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Sunday, March 31:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
April 2019
Monday, April 1:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Tuesday, April 2:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Wednesday, April 3:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Thursday, April 4:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Friday, Apri; 5:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Saturday, April 6:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Sunday, April 7:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Saturday, April 13:
Court 1: 8:00-8:00 Big Shots Basketball Tournament
Court 2: 8:00-8:00 Big Shots Basketball Tournament
Court 3: 8:00-8:00 Big Shots Basketball Tournament
Sunday, April 14:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Saturday, April 20:
Court 1: 8:00-6:00 Team BOND Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team BOND Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team BOND Tournament
Sunday, April 21:
Court 1: Closed – Easter Sunday
Court 2: Closed – Easter Sunday
Court 3: Closed – Easter Sunday
Saturday, April 27:
Court 1: 8:00-6:00 W-S Stealers Invitational
Court 2: 8:00-6:00 W-S Stealers Invitational
Court 3: 8:00-6:00 W-S Stealers Invitational
Sunday, April 28:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
May 2019
Saturday, May 4:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Sunday, May 5:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Saturday, May 11:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Sunday, May 12:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Saturday, May 18:
Court 1: DII / DIII College Coaches Showcase
Court 2: DII / DIII College Coaches Showcase
Court 3: DII / DIII College Coaches Showcase
Sunday, May 19:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
Saturday, May 25:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Sunday, May 26:
Court 1: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 2: 2:00-6:00 Leal Graciano
Court 3: 2:00-6:00 Leal Graciano
June 2019
Saturday, June 1, 2018:
Court 1: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 2: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Court 3: 8:00-6:00 Winston-Salem Stealers Invitational
Sunday, June 2, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Monday, June 3, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Tuesday, June 4, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3:
Wednesday, June 5, 2018:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3:
Thursday, June 6, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Friday, June 7, 2018:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Saturday, June 8:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Sunday, June 9
Court 1:
Court 2:
Court 3
Monday, June 10:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Tuesday, June 11:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3:
Wednesday, June 12:
Court 1: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 2: 6:00-9:00 TC Volleyball
Court 3:
Thursday, June 13:
Court 1:
Court 2:
Court 3:
Saturday, June 15:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Saturday, June 22:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Saturday, June 29:
Court 1: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 2: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
Court 3: 8:00-6:00 Team Bond Tournament
July 2019
August 2019
September 2019


Sunday, September 1, 2019:
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Monday, September 2, 2019
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Tuesday, September 3, 2019
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Wednesday, September 4, 2019
Court 1:
Court 2:
Court 3:
————————————————————————————————————————————————————————–
October 2019


Tuesday, October 1, 2019:
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Wednesday, October 2, 2019
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Thursday, October 3, 2019
Court 1:
Court 2:
Court 3:

Friday, October 4, 2019
Court 1:
Court 2:
Court 3:
————————————————————————————————————————————————————————–

Twitter Feed